Email: Pronex.properties@hotmail.com
Apartment for sale Golem - Mali i Robit (Kavaja)
€ 102,000, 76 m²
Property code:
18471792
| Residential |
Apartment |
| Price |
€ 102,000 |
| Living Area in sq.m. |
76 m² |
| Price per m² |
€ 1,342 |
| Neighborhood |
Golem - Mali i Robit (Kavaja) |
| Rooms |
2 |
| Floor |
2nd |
| Levels |
1 |
| Kitchens |
1 |
| Bathrooms |
1 |