Email: Pronex.properties@hotmail.com
Apartment to rent Astiri - Unaza e Re (Tirana - city)
€ 121,000/month, 67 m²
Property code: 19933161
Residential Apartment
Price € 121,000
Living Area in sq.m. 67 m²
Price per m² € 1,806
Neighborhood Astiri - Unaza e Re (Tirana - city)
Rooms 1
Floor 5th
Levels 1
Kitchens 1
Living rooms 1
Bathrooms 1
WC 1
Status Furnished